Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpus alustavad festivaliga

16. aprillil kutsume kõiki e-festivalile, et üheskoos tähistada uut Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse programmiperioodi, mis jääb meiega järgmiseks 7 aastaks. Keskpäevast õhtul poole seitsmeni kestva pidupäeva täidavad informeerivad töötoad, sütitavad intervjuud ning armastatud Eesti näitlejad ja muusikud.
Festivalil avaneb Sul ainulaadne võimalus tutvuda ühena esimeste seas kõigi uute ja vanade projektitüüpide, muutunud taotlemistingimuste ja võimalustega üle Euroopa.
Päeva vältel ootavad huvilisi uusi programme tutvustavad virtuaalsed töötoad ja kõneletakse ühiskonnas aktuaalsetel teemadel nagu rohepööre, digiareng, võrdne kaasatus ja noorte osalus. Esinevad Jüri Pootsmann, Reet Aus, Jalmar Vabarna, Heleza, Sander Rebane x Lauri Mäesepp, Mari-Liis Lind, Ivo Visak, Marie Vaigla ja paljud teised! Päeva juhib Sander Rebane!
Igaüks saab päevakavast valida välja just endale südamelähedased teemad ning esinejad. Vaata tervet päevakava uudise lõpust!

Ole valmis ka meiega koos mängima! Festivali puhul jagame välja põnevaid auhindu!

Osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Märgi end kindlasti Facebooki evendis osalejaks, et olla kursis registreerimise, ajakava ja kõigi esinejatega!

Pane end kirja:  https://eeagentuur.typeform.com/to/DM5SVAqQ

Ära oota muutust. Parem maailm on meie teha!

Kommentaarid

Email again:

Eelmine

Uues programmis avaneb õpilastel võimalus õpirännata
Esimene uue Erasmus+ programmi taotlusvoor tuleb juba 11. mail

Järgmine

Inimesed arvutitega töötamas
Erasmus+ taotlusvormid on nüüd avatud!

Jaga seda artiklit