Üldandmed Kontakt Otsi

Sloveenia ülikoolid käisid õppimas Eesti kõrghariduse turunduse kogemusest

Sellel nädalal võõrustas Sihtasutuse Archimedes välisturunduse agentuur Sloveenia ülikoolide ning riikliku algatuse “Study in Slovenia” turundajaid, kes tulid õppima “Study in Estonia” ja kahe Eesti ülikooli aastatepikkusest turunduskogemustest ning õppe kvaliteedi ja EURAXESS võrgustiku koostöökogemustest. Õppekülastuse raames käisid nii Tallinnas kui Tartus “Study in Slovenia” ning Ljubljana, Maribori, Primorska ning Nova Gorica ülikoolide eksperdid.

Sloveenia kolleegid tutvusid Eesti kõrghariduse turunduse arengutega ning külastasid ka Tallinna Ülikooli ja Tartu Ülikooli turundusosakondi. Sloveenia partneritele andsid oma kogemustest ülevaate Tartu Ülikooli õppekorraldus- ja kvaliteeditalitus ning Eesti Teadusagentuuri võrgustik EURAXESS koos Tartu Ülikooli personaliarenduskeskusega.

Õppekülastusest võtsid osa “Study in Slovenia” algatuse koordinaator, ning Ljubljana, Maribori, Primorska ja Nova Gorica Ülikoolide turundus- ja rahvusvahelise koostöö juhid.

 

“Eesti kõrghariduse turundus on teinud viimase 10 aastaga läbi väga suured arengud, ning olgugi, et kolm päeva on lühike aeg, siis proovisime aja ära kasutada maksimumilähedaselt,” kommenteeris “Study in Slovenia” turundusjuht Marja Medved. “Riigi vaatenurgast on “Study in Estonia” tegevused suureks eeskujuks, ning meie ülikoolid said suurepärase kogemuse võrra rikkamaks tänu Tallinna Ülikooli ja Tartu Ülikooli kogemuste jagamisele.”

Study in Estonia on Eestit kui kvaliteetset kõrgharidusvõimalusi pakkuvat maad tutvustav koostööalgatus. Tegevustes osalevad kõik Eesti kõrgkoolid, kus võimalik õppida vähemalt ühel täies mahus inglise keeles õpetataval ja rahvusvaheliselt tunnustatud tasemeõppe kaval. Study in Estonia tegevusi koordineerib Sihtasutus Archimedes programmi Dora Pluss raames, mida viiakse ellu Euroopa Regionaalarengu fondi kaudu ning Euroopa Liidu struktuuritoetuste abil.

Lisainfo:

Eero Loonurm, välisturunduse agentuuri juht
Sihtasutus Archimedes
eero.loonurm@archimedes.ee
Study in Estonia

Viimased uudised