Üldandmed Kontakt Otsi

Ootame sooviavaldusi sügisestele Erasmus+ kontaktseminaridele!

Sihtasutus Archimedese hariduse rahvusvahelistumise agentuuri kodulehel on juba avaldatud informatsioon esimeste sügiseste seminaride kohta. Sinna ootame sooviavaldusi maikuu lõpuni!

 IKT ja digipädevuste teemaline kontaktseminar 2017. aastal.

Teiste seas on näiteks Joensuu õppevisiit koolijuhtidele, et tutvuda Soome haridussüsteemi heade praktikatega ja Bratislavas toimuv kontaktseminar kaasava hariduse teemadel.

Eriliselt tahame esile tõsta 19. – 22. septembrini Tallinnas juba kolmandat korda toimuvat ja meie enda korraldatud kontaktseminari IKT ja digioskuste teemadel. Üritus on väga populaarne ja toob kokku ligi 70 haridustöötajat üle Euroopa. Nad kõik tulevad siia selleks, et jagada kogemusi IKT kasutamises koolikeskkonnas ja hariduses laiemalt ning et leida koostööpartnereid, kellega alustada Erasmus+ strateegilist koostööd. 2017. aasta septembris Tallinnas toimunud kontaktseminari tulemusena sündis 12 erinevat rahvusvahelist projektiideed, millega töötati edasi kuni kevadise Erasmus+ taotlustähtajani. 

Ootame seminarile osalejaid erinevatest asutustest ja organisatsioonidest, sh kohalikest omavalitsustest, ettevõtetest, kultuuri- ja noortetööga tegelevatest asutustest.

Kontaktseminaride info

Taotlemisinfo

  

Viimased uudised