Üldandmed Kontakt Otsi

Nordplusi projektitaotluste esitamise tähtaeg on 1. veebruaril 2021

Nüüd on viimane aeg oma organisatsiooni arenguvajadused projektiideeks formuleerida ning leida sarnaste huvide ja eesmärkidega partnerid nii Põhjamaadest kui Baltikumist. Põhjamaade Ministrite Nõukogu haridusprogrammi Nordplus eesmärk on edendada ja tugevdada koostööd Põhja- ja Baltimaade vahel nii kooli-, kõrg-, kui täiskasvanuhariduses. Programm toetab õpirännet, projekte ja võrgustikke ning on suunatud hariduse ja elukestva õppega seotud asutustele ja organisatsioonidele.

Taotlusi saab esitada online-keskkonnas Espresso. Nordplusi allprogrammide võimalustega saad lähemalt tutvuda avaseminari ettekannete kaudu. Rahastatud projektidega saad tutvuda Nordplusi projektide andmebaasis, mis võimaldab otsinguks kasutada erinevaid kriteeriume (fraas, programm, aasta, riik, asutus).

Rahvusvaheline koostöö pakub erinevaid võimalusi koos õppimiseks ja kogemuste vahetamiseks, koostöövõrgustiku loomiseks ning uute meetodite ja tööviiside väljatöötamiseks.

Tutvu Nordplus kogemuslooga siin: http://haridus.archimedes.ee/nordplusi-projekt-aitas-jagada-erinevate-riikide-kogemusi-jatkusuutlikusest-kogukondades.

Ja esita taotlus siin: https://www.nordplusonline.org/calls/call-for-applications-round-1-february-2021/

Viimased uudised