Kontakt

Anne Hütt

Haridusprogrammide keskuse juhataja, agentuuri asejuhataja


699 6497
anne.hutt@harno.ee

Made Kirtsi

nõunik
Erasmus+, ECVET, võõrkeelealase teo konkurss, Nordplus keeleõpe

697 9212
made.kirtsi@harno.ee

Kai Treier

Seirekoordinaator



730 0717
kai.treier@harno.ee

Õpiränne

Ivo Mattus

vanemspetsialist
Erasmus+ Euroopa-sisene õpiränne kõrghariduses


699 6498
ivo.mattus@harno.ee

Kaja Kruusamägi

vanemspetsialist
Nordplus kõrgharidusprogramm, ESTILC keeleõppe programm, Erasmus+ riiklike agentuuride vaheline koostöö (TCA), Erasmus+ Euroopasisene õpiränne kõrghariduses

699 6499
kaja.kruusamagi@harno.ee

Kerli Liivak

peaspetsialist
Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, Erasmus+ kvaliteedikoordinaator

699 9390
kerli.liivak@harno.ee

Merike Talli

vanemspetsialist
Erasmus+ üld- ja täiskasvanuhariduse õpiränne

697 9239
merike.talli@harno.ee

Silva Viilup

peaspetsialist
Erasmus+ üleilmne õpiränne kõrgahriduses; Erasmus+ tsentraalsed tegevused

626 8900
silva.viilup@harno.ee

Merike Sanglepp

peaspetsialist
Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne, kutsehariduse õpirände harta



699 9391
merike.sanglepp@harno.ee

Asse Sild

peaspetsialist
Erasmus+ üld-, kutse- ja täiskasvanuhariduse õpiränne


699 9398
asse.sild@harno.ee

Koostöö-projektid

Ellen Vimberg

vanemspetsialist
Erasmus+ koostööprojektid kutsehariduses; riiklike agentuuride vahelise koostöö koordineerimine


699 9392 (kl 14.00–17.00)
ellen.vimberg@harno.ee

Mare Melder

vanemspetsialist
Erasmus+ koostööprojektid täiskasvanuhariduses

697 9233
mare.melder@harno.ee

Julia Duh

peaspetsialist
Erasmus+ koostööprojektid täiskasvanuhariduses, kaasamine

626 8974
julia.duh@harno.ee

Kätlin Lepa

peaspetsialist
Erasmus+ koostööprojektid üldhariduses



697 9213
katlin.lepa@harno.ee

Sabina Sägi

vanemspetsialist
Erasmus+ koostööprojektid kõrghariduses 

626 8983
sabina.sagi@harno.ee

Euro-guidance

Margit Rammo

Euroguidance’i programmijuht

626 8973
margit.rammo@harno.ee

Anu Puulmann

Euroguidance’i koordinaator


anu.puulmann@harno.ee