Üldandmed Kontakt Otsi

Erasmuse taskuhäälingu osa #2: saade 2020. aasta õpiränduri võitjaga!

Erasmuse või Euroopa Solidaarsuskorpusega maailma minnes hakkab kohe kõiksugu asju juhtuma! Nagu öeldud, siis uus taskuhääling tutvustab Erasmus+ ja ESK programmide lõputuna näivaid võimalusi; julgustab tulevasi erasmuslasi programmis osalema ning jagab lihtsalt mitmeid põnevaid lugusid! Saatekülalised ei ole sugugi vaid välismaale õppima läinud tudengid, vaid räägime programmi võimalustest iga nurga alt.

Sihtasutus Archimedes korraldab traditsiooniliselt aasta õpirände edendaja ja aasta õpriänduri konkurssi, kus omavahel saavad mõõtu võtta Erasmus+ õpirände propageerijaid ja õpirändes osalejad.

Liina Virumäe võitis äsja aasta õpirändur 2020 tiitli. Liina on omandanud Tartu Ülikooli bakalaureusekraadi turunduses ning lõpetanud magistriõpingud ettevõtluse ja tehnoloogiajuhtimise erialal. Tartu Kutsehariduskeskuses omandas Liina kahte eriala korraga: tisleriõpingute kõrvale mahtus CNC puidupingioperaatoriks õppimine ning hetkel valmistub ta juba järgmiseks, pehme mööbli restaureerimise kursuseks. Konkursile esitati Liina Tartu Kutsehariduskeskuse õppijana.

Žürii tunnustas Liinat kui kutsehariduse maine kujundajat ja elukestva õppija musternäidet, kes tõestab, et õppida ei saa kunagi “liiga palju”. Meie saates pajatab Liina oma küllaltki ekstreemseste juhtumistega välispraktikatest Islandile ja Sloveeniasse ning muid põnevaid reisiseiku.

Mida tähendab “Ah kurat” islandi keeles? Miks Liina Kuubal 7 tunniks vangi pandi? – Saa teada meie taskuhäälingust!

Viimased uudised